Zaznacz stronę

Sprawdź, gdzie zrobisz badanie

Badanie w kierunku nietolerancji pokarmowej wykonane metodą Immunoblot to najlepszy wybór

W różnych laboratoriach te same badania są przeprowadzane różnymi metodami. Najczęściej pacjent nie jest informowany, jaką metodą jest wykonywane jego oznaczenie. Korzystając z laboratorium wskazanego przez naszą wyszukiwarkę i prosząc w rejestracji o wykonanie badania Euroline-Food 108 lub Euroline-Food 216, mają Państwo pewność, że oznaczenie zostanie wykonane metodą Immunoblot.

Czas

Badanie metodą Immunoblot nie jest tak czasochłonne jak badanie metodą ELISA, co sprawia, że wydanie wyniku następuje szybciej. Każdy, kto chociaż raz w życiu czekał na wynik, wie, jak dni ciągną się wtedy w nieskończoność. Im szybciej otrzymamy wynik, tym szybciej możemy wdrożyć zmiany w diecie i odczuć poprawę samopoczucia.

Przejrzysty wynik

Wynik badania Euroline-Food jest prosty w interpretacji, ponieważ wyniki ukazane są w graficznej skali
od 0 do 4.

Jakość, którą lubią laboratoria

Na każdym pasku Euroline-Food znajduje się kontrola surowicy, a także pasma kontroli kalibracji, dzięki czemu diagnosta laboratoryjny ma pewność, że badanie zostało wykonane w sposób prawidłowy. Kod kreskowy na każdym pasku gwarantuje, że w laboratorium nie doszło do pomyłki pacjentów. Metoda Immunoblot minimalizuje ryzyko błędu ludzkiego.

Nowoczesność

Jedyny na rynku test immunologiczną metodą Blot, stosowaną w medycynie w testach potwierdzających choroby, umożliwia jednoczesną analizę nawet kilkudziesięciu alergenów na jednym pasku membrany.

Wiarygodność

Na paskach membrany testów Euroline-Food naniesione są monospecyficzne alergeny, a produkcja ekstraktów alergenowych jest poddana ścisłej kontroli jakości.

Chcesz wiedzieć więcej o testach na nietolerancje pokarmowe?
Chętnie odpowiem na Twoje pytania.Mgr Małgorzata Nieżychowska

Dietetyk, Specjalista
ds. Nietolerancji Pokarmowych


}