Sprawdź, gdzie zrobisz badanie

Testy EUROLINE-FOOD

Test wskaże Ci produkty, których spożywanie powoduje u Ciebie wiele niepożądanych objawów, a wdrożenie odpowiednich działań, takich jak dieta eliminacyjna, pozwoli cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

EUROLINE-FOOD 108 czy EUROLINE-FOOD 216?

Testy służą do badania 108 lub 216 produktów spożywczych. Pewnie nasuwają Ci się pytania: który panel wybrać? Co przemawia za węższym, a co za szerszym panelem?

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać podstawowy test EUROLINE-FOOD, w skład którego wchodzi 108 produktów. Znajdziesz w nim najczęstsze artykuły spożywcze, takie jak zboża glutenowe, jajo kurze, mleko krowie czy podstawowe mięsa.

Do pełnej diagnostyki proponujemy pakiet 216 alergenów. Polecamy go większości Pacjentów, ponieważ kompleksowa diagnostyka wskaże nie tylko produkty, które należy wyeliminować, ale także te, które są tolerowane. Dobrze tolerowane produkty stanowią podpowiedź, co jeść w przypadku eliminacji poszczególnych produktów – jakie zamienniki masz do dyspozycji w obrębie tej samej grupy składników. Dzięki temu Twoja dieta będzie dobrze zbilansowana i pełnowartościowa. Test na nietolerancję pokarmową zawierający ponad 200 produktów daje szeroki obraz najczęściej spożywanych w populacji polskiej produktów i dodatków spożywczych. Jeżeli jesteś osobą, która lubi eksperymentować w kuchni, rekomendowanym testem nietolerancji pokarmowej będzie dla Ciebie EUROLINE-FOOD 216.