Zaznacz stronę

Sprawdź, gdzie zrobisz badanie

Testy EUROLINE-FOOD

Test wskaże Ci produkty, których spożywanie powoduje u Ciebie wiele niepożądanych objawów, a wdrożenie odpowiednich działań, takich jak dieta eliminacyjna, pozwoli cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

EUROLINE-FOOD 108 czy EUROLINE-FOOD 216?

Testy służą do badania 108 lub 216 produktów spożywczych. Pewnie nasuwają Ci się pytania: który panel wybrać? Co przemawia za węższym, a co za szerszym panelem?

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać podstawowy test EUROLINE-FOOD, w skład którego wchodzi 108 produktów. Znajdziesz w nim najczęstsze artykuły spożywcze, takie jak zboża glutenowe, jajo kurze, mleko krowie czy podstawowe mięsa.

Do pełnej diagnostyki proponujemy pakiet 216 alergenów. Polecamy go większości Pacjentów, ponieważ kompleksowa diagnostyka wskaże produkty, które należy wyeliminować, ale ponadto wskaże szeroki wachlarz produktów tolerowanych przez danego pacjenta. Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ te produkty stanowią podpowiedź do ułożenia diety eliminacyjnej – pacjent ma pewność, jakie zamienniki ma do dyspozycji w obrębie tej samej grupy składników. Dieta eliminacyjna powinna być dobrze zbilansowana i pełnowartościowa, czyli dostarczać wszystkich potrzebnych składników odżywczych i minerałów Test na nietolerancję pokarmową zawierający ponad 200 produktów daje szeroki obraz najczęściej spożywanych w populacji polskiej produktów i dodatków spożywczych. Jeżeli jesteś osobą, która lubi eksperymentować w kuchni, rekomendowanym testem nietolerancji pokarmowej będzie dla Ciebie EUROLINE-FOOD 216.

Chcesz wiedzieć więcej o testach na nietolerancje pokarmowe?
Chętnie odpowiem na Twoje pytania.Mgr Małgorzata Nieżychowska

Dietetyk, Specjalista
ds. Nietolerancji Pokarmowych


}