Chcesz wiedzieć więcej na temat diagnostyki celiakii i diety bezglutenowej?
MAMY COŚ DLA CIEBIE!
Kurs internetowy „Celiakia – diagnostyka i prowadzenie pacjenta”

Dołącz do grona kursantów i otrzymaj ZA DARMO e-booka pt.:”Celiakia i dieta bezglutenowa” i zyskaj CERTYFIKAT Dietetyka Przyjaznego Osobom Chorym na Celiakię.

Zaznacz stronę

Sprawdź, gdzie zrobisz badanie

Dajemy najlepsze rozwiązania

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki: otrzymasz adres laboratorium położonego w dogodnej dla Ciebie lokalizacji oraz informacje o godzinach jego otwarcia.

Myślimy przyszłościowo

Oprócz produktów nietolerowanych poznasz również te bezpieczne. Dzięki temu Twoja dieta będzie dobrze zbilansowana i pełnowartościowa.

Rozwiązujemy problemy

Na naszym blogu omawiamy zagadnienia związane z nietolerancjami pokarmowymi i odpowiadamy na pytania najczęściej zadawane przez internautów.

Wspieramy Pacjenta na każdym etapie diagnozy

Przejrzysta forma wyniku sprawi, że od razu będziesz wiedział, jakie produkty powinieneś wyeliminować w pierwszej kolejności.

O nas

EUROLINE-FOOD to specjalistyczne testy diagnostyczne wykonywane w warunkach laboratoryjnych. W naszej ofercie znajdują się 2 panele badań: w jednym badamy 108, a w drugim 216 alergenów. Oba panele wykrywają pojedyncze alergeny, ponieważ jesteśmy zdania, że tylko w ten sposób uzyskasz rzetelną wiedzę na temat swojego stanu zdrowia.

  • Strategia 80%
  • Pomoc dietetyczna 100%
  • Jakościowe wyniki testów 100%
  • Zadowolenie klienta 90%
Chcesz wiedzieć więcej o testach na nietolerancje pokarmowe?
Chętnie odpowiem na Twoje pytania.
*Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych
Dziękuję za zgłoszenie
i do usłyszenia wkrótce :)